TANITIM BİLGİLERİ
0 OY
+
Banner Kodu

Tanıtım Adı
:
Erakaymt2 Emek Serveri Bk okumalı
IP
:
erakaymt2.ttnetbilisim.net
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Orta
Site
:
http://erakaymt2.ttnetbilisim.net/
Panel
:

TANITIM YAZISI

Erakaymt2

                                                                                          ERAKAYMT2
                    


Statü Sınırı : 90
Level Sınırı : 105
Backdoor açığı kapalı.
 200 Drop sorunu kapalı. 
.Official Enerji Sistemi 
 Official Skybox 
.Official Şeytan Kulesi 
.Official Şeytan Katakomb\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'u 
Official Ejderha Odası
Örümcek Zindani - 3
 TR\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'ye yeni gelen item, yaratık, npc, harita hepsi eklidir.
TR\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'ye yeni gelen yaratıkların exp oranları TR ile birebir aynıdır.
TR\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'ye yeni gelen yaratıklardan düşen itemler TR ile birebir aynıdır.
TR\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'ye yeni gelen Metin Taşları\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'ndan düşen itemler TR ile birebir aynıdır.
 TR\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'ye yeni gelen bosslardan düşen sandıklar ve bu sandıklardan çıkan itemler TR ile birebir aynıdır.
19. TR\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'ye yeni gelen haritalara ulaşmak için Işınlayıcı NPC\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'sini ziyaret etmeli ve Ejderha Tanrı Kayası\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'nı seçmelisiniz. Ayrıca yeni haritalar arası geçiş portal (Işınlanma kapısı) ile sağlanmaktadır.
20. TR\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'ye yeni gelen silah dönüşümleri ve + basma itemleri TR ile birebir aynıdır.
Arena Savaş Sistemi.
Kick (DC) Core befehler engelli.
            http://erakaymt2.ttnetbilisim.net/ | http://erakaymt2.ttnetbilisim.net/ indir | http://erakaymt2.ttnetbilisim.net/ kayıt ol

Yorum Yap

Sitemiz pvp server tanıtımlarını barındırmakta olup
oyunculara/sunuculara yardımcı olmaktadır..
Sitemizde 5651 sayılı kanunun ilgili maddesine göre üyeler yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
Google+