TANITIM BİLGİLERİ
2 OY
+
Banner Kodu

Tanıtım Adı
:
Online Hesap Satış Platformu
IP
:
http://hesapsatisi.com/
Durum
:
Server Açık
Zorluk
:
Kolay
Site
:
goo.gl/JJN3m5
Panel
:
goo.gl/JJN3m5

TANITIM YAZISI

HesapSatisi.com

HesapSatisi.com Size güvenli bir online hesap ticaret platformu sunar

+ Online oyunlardaki hesaplarınıza alıcı bulmak istiyorsanız

+ Ya da tam istediğiniz türden bir oyun hesabı satın almak istiyorsanız

+ Bu site tam size göre.

+ İnstagram gibi sosyal medya hesapları satış-alış hizmetleri de sunuyoruz.

Not: http://hesapsatisi.com sitesinin propvpserverlar.com ile herhangi bir bağı yoktur. Dolayısıyla bizim sorumluluğumuzda olmayan bir sitedir. Oluşacak problemlerden sitemizin sorumlu olmadığını belirtmek isteriz.


Tanıtım Yazımız


Türkiye pazarına giriş yapan ilk online oyunlardan biri olan Metin2, her yıl biraz daha büyüyen bir oyuncu kitlesine sahip. Oyuna ilk kez kayıt olduğunuzda Savaşçı, Ninja ya da Şaman gibi karakter türlerinden birini seçerek İmparatorluğunuzun en güçlü savaşçısı olmak için mücadele etmeye başlıyorsunuz. Deneyim puanları kazanarak seviye atladığınız oyunda güçlü bir savaşçıya dönüşmek için çok fazla zaman ve buna bağlı olarak da emek harcamanız gerekiyor. Eğer bunlar ile zaman kaybetmek istemiyorum diyorsanız başka bir oyuncudan Metin2 hesabı satın alabilirsiniz. Bu sayede karakter geliştirmek ile uğraşmadan doğrudan oyunun zevkine varabilirsiniz.

Hesap satın almak istemeyen oyuncular ise hile ve hack yazılımları sayesinde seviye atlama, altın kazanma ve item düşürme yoluna gidebilirler. Metin2 hile programları hızlı seviye atlamanıza yardımcı olur. Profesyonel yazılımcılar tarafından geliştirilen bu programlar ile oyunda GM’lere yakalanmadan kolaylıkla hile yapabilirsiniz.

Ancak hesap satın almanız veya hile ile seviye atlamanız gerçek bir oyun deneyimi yaşamanız için yeterli olmayacaktır. Çünkü Metin2 hesapları genelde içleri boş olarak satılır. Dilerseniz oyunda size verilen görevleri yaparak ya da yabanıl hayvanları keserek altın kazanabilir bu altınlar ile de eşya satın alabilirsiniz. Ancak bu sefer de itemlerin seviyeleri yükseltirken Demirci’de yanma riski ile karşılaşırsınız. Eğer bununla da uğraşmak istemiyorum diyorsanız Metin2 item satın alma işlemini gerçekleştirilebilirsiniz. Bu sayede ne item almak için para biriktirmeye vakit harcarsınız ne de itemlere seviye atlatırken yanma korkusu yaşarsınız.

Güvenli bir şekilde Metin2’ye ilişkin alım ve satımlarınızı gerçekleştirmekte sitemizi kullanabilirsiniz. Sitemizde yer alan ilanlar onaya tabidir ve tarafımızca incelendikten sonra yayınlanır. Bu sayede herhangi bir güvenlik sorunu yaşamadan alışveriş yapabilirsiniz. Eğer satıcı konumundaysanız yine sitemizi kullanarak kolaylıkla ilan verebilir ve hızlı bir şekilde hesaplarınıza ya da itemlerinize müşteri bulabilirsiniz.
goo.gl/JJN3m5 | goo.gl/JJN3m5 indir | goo.gl/JJN3m5 kayıt ol

Yorum Yap

Sitemiz pvp server tanıtımlarını barındırmakta olup
oyunculara/sunuculara yardımcı olmaktadır..
Sitemizde 5651 sayılı kanunun ilgili maddesine göre üyeler yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
Google+