Metin2 At Nasıl Zırhlanır?

At zırhlama görevi herkesin mutlaka yapması gereken önemli bir özelliklerdendir. Binek üstünde vurmak, bütün oyuncular için avantaj sağlar. Hele ki eventlerde büyük bir önem taşır. Seyis sizden zırhlamanız için atınızın 10 level olmasını ister. Ayriyeten 1 at madalyonu gerekmektedir. Oyuncu seyise giderek at zırhlama talebinde bulunur. NPC’den gelen talep üzerine oyuncuların 100 adet Akrep ya da Yılan Okçu öldürmesi istenir.

At Nasıl Zırhlanır?

Yapmanız gereken şey 100 adet Akrep ya da Yılan Okçu öldürmektir. Bunu grupla beraber gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bilinmesi gereken kural, atı zırhlayacak kişinin grubu kurması, farklı kanalda slot kesmemesidir. Grup oluşturularak görev çok kısa bir sürede tamamlanabilir.

Görev esnasında bir diğer unutulmaması gereken şey süredir. Görev süresini zamanında yaparak seyise gitmelisiniz. Oyuncular 500.000 yang ile zırhlı at talebinde bulunmalıdır. Daha sonra 24 saat içinde seyise giderek zırhla at kitabınızı alarak atınızı çağırabilirsiniz.

Pot kullanmadan ve grubunuzda yeterli kişi olmadan göreve çıkmamanızı öneririz. Görev esnasında iletişime özen gösterin. Hem görevi en hızlı şekilde bitirebilir hem de sıkıntısız bir şekilde atınızı zırhlayabilirsiniz.

Metin2 At Nasıl Zırhlanır?” için bir yorum

  • 15 Haziran 2017 tarihinde, saat 21:20
    Permalink

    Teşekkürler başkan ama o seyisi sevmiyorum 🙁

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
pro pvp serverlar, metin2 serverler makale okuma
Metin2 Pvp Serveriniz İçin Sade Bir İndex

ProPvp İndexi Pvp server sahiplerinin kullanabileceği hoş ve sade bir index tasarladık.  İndexi not defteri ve notepad+ gibi programlarla açıp

Kapat