Metin2 Efsanesi: TurkishPowerxD

Metin2’nin kurulduğu günden beri birçok efsane tüm oyuncular tarafından tanındı. Özellikle küçük levellere hayat veren ve “55” levelin başlangıcını yapan isim olarak tanınan TurkishPowerxD karakteri Alesta’da müthiş bir şekilde popülarite kazandı.

Alesta’nın ve Tüm Metin2 Türkiye’nin Tanıdığı 55 Level Zihinsel

55 level modası o zamanlar yoktu. TurkishPowerxD karakterinin videoları atmaya başlaması adeta şok etkisi yarattı. TurkishPowerxD’nin 55 levelde başka karakterleri kesmesi büyük bir etki yaratınca herkes bu şekilde 55 level olarak skillerini geliştirmeye çalıştı. Büyük bir gelişim kaydeden TurkishPowerxD, o zaman yaptığı etkiyle halen dillerden düşmüyor. Tüm videoları milyonlarca izlenen karakterin hala çakma karakterleri tüm serverlerde yer ediniyor.

Birçok zihinsel hala 55 levelde onun kadar sağlam değil. Alesta ve tüm serverler tarafından tanınan, bilinen ve sürekli olarak dillere dolanan zihinselin şuan nerede olduğu bilinmiyor. Fakat artık 55 level modası olduğundan dolayı birçok kişi bu görüntüyü elde edebiliyor. Çünkü eskiden skillerin o levelde yapılması abes karşılanırdı. Şimdi ise tam bir akıl işi oldu. Özellikle yüksek levelleri kesebildiğinizde aldığınız zevkte bir o kadar fazla oluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
pro pvp serverlar, metin2 serverler makale okuma
Kitlesi Artan Bir Oyun: Metin2 Pvp

Merhaba Bu makalemizde sizlere son yıllar metin2 pvp serverlerin ne kadar ilerlediğini ve kitlesinin nasıl bu kadar arttığını anlatıcağım. Metin2

Kapat