Metin2 Nereye Gidiyor?

Metin2 Türk serverleri yavaş yavaş oyuncularını kaybederken, pvp serverler bu kayıptan son derece memnun görünüyor. Her gün birçok pvp server açılırken, Türk Metin2’nin irtifa kaybetmesi oyun yöneticilerini zor duruma düşürüyor. Peki nereye gidiyor bu Metin2?

Metin2 Kapanacak Mı?

Metin2’nin kapanacağına dair birçok söylenti ortada dolaşsa da, yıllarda açık olan ve sürekli olarak yenilenen Metin2 serverlerinin kapanması şuanlık ihtimal dışında görülüyor. Birçok pvp servere karşı açıklama yapan Metin2 Türk yöneticisi DerinDarbe, “Hangi birine dava açalım?” sözleriyle kendini savunmuştu. Pvp serverlerin önüne geçemeyen yöneticiler, oyunda sürekli olarak değişiklik yapsa da oyuncularını kaybetmeye devam ediyor. Peki bu kayıp nereye kadar sürer? Oyun kapanır mı?

Metin2 serverleri sürekli olarak gündüzleri yoğun saatler geçiriyor. Fakat bundan 5 yıl öncesindeki doluluk oranı hiçbir şekilde ve hiçbir serverde görülmüyor. Fakat yeni bir pvp server açıldığında adeta o yoğunluğu serverlerin ilk dakikalarında görebiliyorsunuz. Bu durum, Metin2 Türk yönetimi veya oyun hizmetlerinden diğer Metin2’cileri beğendirememesi veya Metin2 Türk serverlerinin iyi reklam yapamamasından kaynaklı olarak görülüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Metin2 Artı Basma Taktikleri

Birçok Metin2 oyuncusunun kendine özel, has ve teknik dediği artı basma taktikleri bulunuyor. İtemlerini yükseltmek isteyen oyuncular, batıl inançlara benzer

Kapat