Metin2 Sevenler Derneği

Metin2’yi neden seviyoruz? Çocukluğumuzun en popüler oyunlarından Metin2, aslında Knight Online ve Silkroad varken oynanan ilk Türkçe ve anlaşılabilir bir oyun diye sevildi. Daha sonra oyun haberlere kadar yükselerek büyük bir popülariteye ulaştı. Daha sonra Metin2 oyunu tüm kitlelere yayılarak private serverlere dönüştü. Fakat oyuncuların istediği şey her zaman yenilik olmadı.

Metin2’ye Yenilik Geldi, Oyuncu Sayısı Düştü

Oyuncuların sevdiği nostalji, kendini güncelleyince tadı tuzu kalmadı. Öyle ki birçok oyuncu her güncellemenin ardından tüm eşyalarını yere atıp oyunu bırakma kararı aldı. Halbuki oyuncular nostaljik Metin2’yi severken yönetim sürekli olarak güncelleme peşinde didindi durdu. Her hafta, her ay, her yıl güncelleme gerçekleştirildi. Bu oyuncuların artık eski Metin2 tadının kalmadığını gösterdi.

Metin2’de yenilik halen sürüyor. Oyuncu kitlesi ise artık sadece sağlam yapısından oluşuyor. Sağlam yapısıyla beraber Metin2 oyuncularının tek istediği şey oyundaki eski kalabalık ve muhabbet ortamının oluşması oluyor. Ne zaman bu eski yapı geri döner bilinmez ama eğer Metin3 gibi bir şey çıkar ve burada nostalji tadında zor ve güncellemesi bol olmayan bir yapı olursa o zaman Metin2 eski şaşalı günlerine geri dönebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
pro pvp serverlar, metin2 serverler makale okuma
Apostok – Yeni Metin2 5’li Efsun Botu Sorunsuz Çalışıyor.

Merhaba Arkadaşlar Bugün Yine Sizlere En Yararlı Konulardan Birini Paylaşmış Bulunuyoruz . Apostok - Propvpserverler  Resimli Anlatım ; Yapamayanlar Üzere

Kapat