Metin2 Steam’da!

Çocukluğumuzun en sevilen oyunlarından Metin 2, şimdi de Steam ile karşımıza çıkıyor. Oyunu indiren kişilerin büyük bir sürprizle karşılaşacağı kesin. Oyuna eski hesaplarla giriş olmazken, eski hesaplarıyla giriş yapanların aynı serverlerde oynayabileceği biliniyor.

Metin 2 Steam’da!

Çocukluğumuzun derinliklerinde yer edinen Metin 2 fırtınası bu sefer de Steam’a geldi. Mayıs ayı içerisinde çıkacağı konuşulan oyun, birçok soruyu beraberinde getirmişti. Fakat beklenen olmadı, yeni server Steam’da açılmadı.

Normal sunucularla beraber Steam oyuncularının ortak olması, birçok oyuncuyu hüsrana uğrattı. Normal hesaplara girilemezken, Steam’da yapılan incelemelerin kararsız olduğu söylenebilir. Steam’a özel sunucuların açılacağı bilinmez ama oyunun arayüzünün değiştiği kesin. Fakat aynı durum olduğu için Steam’dan oyuna girmenin mantığı yok gibi gözüküyor.

En baştan oyunu denemek ya da bilmeyenler için Steam’dan giriş iyi oldu denilebilir. Bu sayede oyuncu kitlesinin de artacağı görülebilir. Gameforge’nin Steam hamlesi sizce doğru mu? Yoksa Steam’a özel sunucuları bekliyor muydunuz?

Oyun çocukluğumuzun en çok konuşulan ve oynanan oyunları arasında yerini alıyordu. Fakat hala günümüzde birçok kişi Metin 2 oynayarak eğlence yaşıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
pvp serverler blogumuz yenilenmiştir
PROPVPSERVERLAR.COM BLOG YENİLENDİ!

Merhabalar Pro Pvp Serverlar takipçileri, Sitemiz 2014 yılının başlarında açıldığında aktif bir şekilde sizler için çalışmıştır. Zamanla sitemizi beğendiniz ve

Kapat