Metin2’de Başarılı Olmak

Metin2, çocukluğumuzun oyunu olmasına rağmen halen dillerden düşmeyen ve grafikleriyle beraber nostaljik etkisi yaratan görkemli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Peki Metin2’de başarılı bir oyuncu olmak için ne yapmak gerekiyor? İşte yazımızda bunlara değineceğiz…

Metin2’de Başarılı Olmak

Metin2’de başarılı bir oyuncu olmak için gereken ilk şey, karakteriniz hakkında yeterli bilgi sahibi olmaktır. Çünkü oynadığınız karaktere ait özellikleri bilmezseniz, doğru bir seçim yapmadığınız için ilk baştan kaybeden taraf olacaksınız. Örnek verecek olursak, uzak dövüş bir ninja açarak, bıçakla beraber düello yapmaya kalkarsanız hiçbir şey yapamadan karakterinizi yatırabilirler. Ayriyeten yakın dövüş bir ninjanın da skillerinde yapılacak olan özel hareketleri bilmezseniz ve yine yay kullanırsanız, mazeretsiz olarak karakterinizi kolayca devirebilirler. Bu yüzden ilk olarak karakterinizi tanımalı ve bilgi sahibi olmanız gerekiyor.

İyi bir karakter için gerekli olan seviyeye ulaşmalısınız. Elbette ki son dönemlerde küçük seviye karakterlerin büyük seviye karakterleri yatırdığına şahit olabiliriz. Fakat unutulmaması gereken bir şey; tamamen bilgi sahibi olmadan ve ne kadar sağlam olursanız olun seviyeniz bazı karakterleri devirmeye yetmez. İtem, bilgi ve donanım kesinlikle bir karakterde olmazsa olmazlardandır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Metin2 Pvp site mysql hatası

Bir çok pvp server site mysql hatası alıyor. Bunun bir çok nedeni olabilir. - Eyer serverinizin sunucusu kapalı ise bu

Kapat