Neden Metin2 Oynuyoruz?

Çocukluğumuzun efsanesi Metin 2 neden oynanıyor? Halen birçok kişi tarafından gece gündüz oynanan Metin 2’nin neden oynandığına dair detaylar yazımızda…

metin2-pvp

Neden Metin 2 Oynuyoruz?

İlk olarak Metin 2’nin %100 Türkçe olması, oyundaki diyalogların, görevlerin ve aklınıza gelen her patronun isimlerinin Türkçe olması birçok kişi bakımından seviliyor. Oyun sanki Türk yapımı gibi olduğundan dolayı küçük yaştaki çocukların anlaması kolaylaşıyor. Görevler rahatlıkla yapılabiliyor. Görevlerin anlaşılır olması, bazı oyunlardaki görevlerin anlaşılmazlığıyla çarpışmıyor. Bu sebeple oyun her taraftan içine çekiyor.

Oyundaki sohbet tamamen herkesin hoşuna gidiyor. Birçok kişinin sosyal hayatı Metin 2 oldu bile diyebiliriz. Kimi zaman ticaret, kimi zaman ise bir tartışmada keyifli saatler geçirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken yazışmak, tamamen sosyal medyanın oyun hali gibi bir durum karşımıza çıkıyor. Ayriyeten sistem gereksinimlerin düşük olması, her tür bilgisayarın oyunu kaldırabileceği anlamına geliyor. Kurulumunun kolay olmasıyla beraber “indir – yükle” diyerek basitçe oyuna başlayabiliyorsunuz. Metin 2 pvp oyuncusuysanız ise yapmanız gereken tek şey, pvp dosyalarını klasöre atmak. Hatta yeni nesil Metin 2 pvp serverler klasöre bile gerek duymadan indirdiğiniz anda çalışabiliyor.

Neden Metin2 Oynuyoruz?” için bir yorum

  • 15 Haziran 2017 tarihinde, saat 21:17
    Permalink

    Felsefik bir soru gibi geldi bana ama metin efsanedir ya 🙂
    Hey cidi cünler az mı at zırhlayıp maymunlar zindanında at madalyonu icin maymunlar tarafindan oldurulduk. ( maymunlar zindaninin sonuna gidip intikamimi ust levellerde almistim.) ( Ama coldeki zindan zor…)

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Metin2 Navicattaki Efsunların Türkçesi

Server oranlarını ayarlamanıza yardımcı olacak navicattaki efsunların türkçesini diğer bir deyişle item_attrde bulunan efsunların türkçesini bu konuda yer verdik. Pvp serveriniz için navicatta rahat

Kapat