Pvp Açarak Para Kazanmak Mümkün Mü?

Pvp server açarak para kazanmak gerçekten mümkün mü? Son yıllarda sayısı oldukça artış gösteren Metin 2 serverleri ne kadar kazanıyor? Detayları yazımızda…

Pvp Kurarak Para Kazanmak Mümkün Mü?

Birçok kesim için pvp serverlerin artması, olumlu bir şekilde değer katıyor. Çeşitli firmalar, hazır sunucu ile oyun kurulumuna girdikleri için büyük bir rekabet içindeler. Birçok firma güvenilir olmasa da iyi satış yaptıkları kesin olarak görülüyor.

Hazır paket alarak, başarı yakalayan çok az kişinin olduğu biliniyor. İlk giriş için direk sunucu kurmak tavsiye edilmez tabii ki. Bu sebeple hazır sunucu paketlerini deneyerek, işi öğrenmeli ve pvp server sahibi olarak tecrübelerinizi yoğurabilirsiniz. Birçok kişi oyun sunucusu açarak zengin olabiliyor.

Nasıl Bir Server Açmalıyım?

  • Öncelikle güvenliği sağlam, saldırılara güçlü bir sunucunuzun olması gerekmektedir. Yoksa bu işe girmeyi denemeyin bile, saldırısız server yoktur.
  • Sunucu için kurulacak oyun hakkında detaylı bir bilgi birikime sahip olun.
  • Oyun, dosya editleme, oyun açıklarını kapatmak gibi detayları atlamayın.
  • Oyunu kurmanızın ardından testlerinizi gerçekleştirmeden oyunu açmayın.

Güvenlik ve hileli oyuncuları sürekli takip edin. Oyununuzda yasak şeyleri barındırmayın. Oyununuzun zamanla oyuncu çekeceğine güvenin, reklam yapmaya özen gösterin. “Edit” satışı yapmadan oyununuzun ilerlemesini sağlayın.

Pvp Açarak Para Kazanmak Mümkün Mü?” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Metin2 Steam’da!

Çocukluğumuzun en sevilen oyunlarından Metin 2, şimdi de Steam ile karşımıza çıkıyor. Oyunu indiren kişilerin büyük bir sürprizle karşılaşacağı kesin.

Kapat