Wslik Serverde Ne Olması Gerekir?

Metin2 pvp serverlerin kolay, orta ve zor diye ayrılan 3 çeşit tipi bulunur. Bu orta çeşitte bulunan ya da zor kısımda bulunana şey genellikle “Wslik” Metin2 serverleri olur. Peki bu serverlerde ne olmadan olmaz? Oyuncular ne ister? Wslik serverler nasıl oyuncu doldurur?

Wslik Serverde Ne Olması Gerekir?

Bir Metin2 serveri oyuncuların bire bir savaşması ya da loncalar arası savaşına ilk baştan önem verdiği takdirde bu durum diğer oyun detaylarını geride bırakacak kadar oluyorsa o server “Wslik” server olarak kabul görür. Yönetimler genelde bu serverlerin adını ilk baştan duyurur. Fakat bazı serverler emek, zor bile dese o serverlerin aslı değişmez.

Wslik serverler genel olarak Metin2 Türk serverlerinin ilk dönemleri ele alınır. Çelikli ve muharebeli günler akla gelir ve sadece tek dönüşümlü olarak canlılık kazanan serverler oynanır. Nostalji tarzında Metin2 severlerin halen eski tarz pvp aradıklarını biliyoruz. Bu sebepten dolayı eski tip oyuncuların üstünde görülen itemler halen birçok oyuncuyu sevindiriyor. Sadece bu itemlerden dolayı bu serverlerde oynayan kişilerin bile mevcut olduğu düşünülüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
GM Başlangıçlı Server Yapmak – Serverinde Herkes GM Başlasın

Merhaba bir çok kişi serverinde herkesi gm yapmak istiyor. Gm başlangıçlı server için gm başlangıçlı server files yoktur. Ama serverinde

Kapat