(KDP) Kırmızı Demir Pala Nerden Düşer?

1
Kırmızı-demir-pala-nerde-düşer-780x470.jpg Kırmızı-demir-pala-nerde-düşer-780x470.jpg 17 kere görüntülendi 104.86 KiB
Metin2’de bazı silahların beceri ve ortalama hasarı olur. Kırmızı Demir Pala da bu silahlardan biri. Beceri hasarı ve ortalama hasarı olan en düşük seviyeli silahlardan biri. Sadece savaşçı karakterleri kullanabiliyor. Kırmızı Demir Pala’yı kullanabilmek için en az 30 level olmak gerekiyor. Kırmızı Demir Pala düşürme taktikleri, Kırmızı Demir Pala nerede düşer, Kırmızı Demir Pala hangi slotlardan düşer gibi soruların cevaplarını paylaştık. Metin2 KDP nerden düşer sorusuna cevap vereceğiz. KDP bildiğimiz üzere oyun içerisinde Kırmızı Demir Pala olarak biliniyor. 30 level olan Kırmızı Demir Pala Kılıcı çift el silahtır. Genelde zihinsel savaşçılar kullanır.
kdp.png kdp.png 17 kere görüntülendi 1.98 KiB
Kırmızı Demir Pala Hangi Slotlardan Düşer?

KDP nerede düşer sorusunun cevabını çok sayıda oyuncu merak ediyor. Slotlarda vadide mistiklerin olduğu alanlardan, mistik adlı slottan kırmızı demir pala silahını düşürebilirsiniz. Vadiden silahı düşürmek için, burada bir hayli zaman geçirmeniz gerekebilir. Mistik sayısının fazla olması nedeniyle daha az KDP düşmektedir. Bu sebeple, vadide daha uzun zaman geçirilmesi esastır. Dolunay Kılıcı düşen slotlar daha nadir bulunduğu için Dolunay Kılıcı düşürmek daha kolay. Haritada ise görselde gördüğünüz gibi, Seungryong Vadisi’nin haritasında bulunan işaretli alanlardan düşürülebilmektedir. Bunun için oyun esnasında bu alanlara gidilmeli ve mistik kesilmelidir. Ne kadar çok mistik kesilirse, KDP düşürmek için şansınız daha fazla olacaktır.

harita.png harita.png 17 kere görüntülendi 288.25 KiB
Kırmızı Demir Pala Düşürme Taktikleri

Öncelikle 25-30 arası bir savaşçı karakter geliştiriyoruz. Kırmızı Demir Pala düşürmek için zihinsel savaşçı tercihimizdir. Bunun sebebi de slotların tek dolaşmaması ve toplayarak daha iyi kesebilmemiz. Seungryong Vadisi’ne gitmeden önce envanterinize kırmızı ve mavi potları stoklamalısınız. Çünkü hemen düşüremeyebilirsiniz ve oldukça fazla zaman harcayabilirsiniz. Kırmızı Demir Pala düşürürken zırhınızın ve savunmanızın iyi olması gerekiyor. Yavaş da olsa slotları kesebilirsiniz ama savunma çok önemli.