1
Level 30

Görev: Ork Dişi elde edene kadar Seungryong Vadisi'nde bulunan Orkları öldürün ve 10 adet kabul edene kadar kendisine vermeye devam edin. (her 23 saatte bir defa) Ork Dişini tamamladıktan sonra, Jinunggynin Ruh Taşı elde etmek için Orkları öldürün.

Ödül: +%10 Hareket Hızı

Level 40

Görev: Lanet Kitabı elde edene kadar Hwang Tapınağı'nda bulunan canavarları öldürün ve 15 kabul edene kadar kendisine vermeye devam edin. (her 23 saatte bir defa) Lanet Kitabını tamamladıktan sonra Tapınağın Ruh Taşı elde etmek için canavarları öldürün.

Ödül: +%5 Saldırı Hızı

Level 50

Görev: Şeytan Hatırası elde edene kadar Şeytan Kulesi'ndeki bulunan canavarları öldürün ve 15 kabul edene kadar kendisine vermeye devam edin. (her 23 saatte bir defa) Şeytan Hatırasını tamamladıktan sonra Sagyinin Ruh Taşı elde etmek için canavarları öldürün.

Ödül: +60 Savunma

Level 60

Görev: Buz Topu elde edene kadar Sohan Dağı'nda bulunan buz gibi soğuk canavarları öldürün ve 20 kabul edene kadar kendisine vermeye devam edin. (her 23 saatte bir defa) Buz Topunu tamamladıktan sonra Aurtumryunun Ruhtaşı elde etmek için canavarları öldürün.

Ödül: +50 Saldırı Değeri

Level 70

Görev: Zelkova Dalı elde edene kadar Hayalet Orman'da bulunan ağaçları öldürün ve x25 kabul edene kadar kendisine vermeye devam edin. (her 23 saatte bir defa) Zelkova Dalını tamamladıktan sonra Gyimokun Ruh Taşı elde etmek için ağaçları öldürün.

Ödül: +%11 Hareket Hızı ve +%10 Savunma

Level 80

Görev: Tugyis Tabelası elde edene kadar Yılan Vadisi'nde bulunan canavarlardan veya Devler Diyarı'nda bulunan canavarları öldürün ve 30 kabul edene kadar kendisine vermeye devam edin. (her 23 saatte bir defa) Tugyis Tabelasını tamamladıktan sonra Tugyinin Ruh Taşı elde etmek için canavarları öldürün.

Ödül: +%6 Saldırı Hızı ve +%10 Saldırı Değeri

Level 85

Görev: Kırmızı Hayalet Ağaç Dalı elde edene kadar Kızıl Orman'da bulunan canavarları öldürün ve 40 kabul edene kadar kendisine vermeye devam edin. (her 23 saatte bir defa) Kırmızı Hayalet Ağaç Dalını tamamladıktan sonra Orman Ruhu Taşı elde etmek için canavarları öldürün.

Ödül: +%10 Savaşçı/Sura/Ninja/Şaman/Lycanlara karşı savunma

Level 90

Görev: Liderin Notları elde edene kadar Eski Kıta'da bulunan patronları öldürün ve 50 kabul edene kadar kendisine vermeye devam edin. (her 23 saatte bir defa) Liderin Notlarını tamamladıktan sonra Liderlerin Ruh Taşı elde etmek için patronları öldürün.

Ödül: +%8 Savaşçı/Sura/Ninja/Şaman/Lycanlara karşı Güçlü